Apotex Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek

Zákazníci doporučují
Otestováno

Apotex Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek

Při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, zubů, horečce. Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky.

Velikost balení

Můžete mít dnes možnosti doručení Skladem 5+ ks
109 Kč
Cena za 1 měkkých tobolek: 5,45 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 5 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
V košíku máte 0 ks za 0 Kč

Benefity produktu

Zákazníci doporučují Zákazníci doporučují
4.90
Zákazník doporučuje 97 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 97 % zákazníků doporučuje
Účinnost
Má výhodné balení
Komfort při užívání
4.90
Zákazník doporučuje 97 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 97 % zákazníků doporučuje
Účinnost
Má výhodné balení
Komfort při užívání

Testovali jsme my a naši zákazníci

Šárka S.
51 Testů
2 Hodnocení
53 Objednávek
2 Body

Okamžitá úleva při bolesti

Šárka S. doporučuje Ověřený zákazník

Tento lék jsem si koupila na doporučení lékárnice v době, kdy mě velmi trápily rostoucí osmičky. Bolest mi vystřelovala do celého obličeje a žádné jiné běžně dostupné léky mi nezabíraly. Za to tento mi během pár okamžiků přinesl úlevu. Od té doby je mou stálicí v domácí lékárničce. Zabírá mi dobře i na bolest hlavy. Tableta je poměrně velká, avšak její povrch je gumový, jde tedy dobře zapít.

Okamžitá pomoc

Účinný lék

Pomáhá na bolest zubů

Poměrně velká tableta

Užitečné (0) Neužitečné (0)
Apo Ibuprofen

Apo-Ibuprofen Rapid pomáhá při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, zubů, horečce. Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky. Volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

Apo-Ibuprofen Rapid

Určen pro dospělé a mladistvé s hmotností 40 kg a vyšší

Apo-Ibuprofen Rapid

Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky

Apo-Ibuprofen Rapid

Ulevuje od horečky, záchvatů migrény, bolestí hlavy a zubů

Apo-Ibuprofen Rapid

V případě potřeby lze podat opakovaně s odstupem 6 hodin

Žaneta P.

Trápila mě ukrutná bolest hlavy, Apo-Ibuprofen Rapid 400 mi vážně pomohl.

Lucie P.

Dobře se polyká a hlavně zabere výrazně rychleji než běžná tabletka.

Apo-Ibuprofen Rapid

Účinky

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg Soft Capsules je určen pro dospělé a mladistvé s hmotností 40 kg a vyšší (od 12 let) k symptomatické úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti (dysmenorea), horečce a bolesti spojené s akutními záněty horních cest dýchacích. Určeno pouze ke krátkodobému použití.

Apo-Ibuprofen Rapid

Dávkování

Dospělí a mladiství s hmotností 40 kg nebo vyšší (od 12 let) užívají 400 mg (1 tobolka). Dávku 400 mg (1 tobolku) je možno v případě potřeby podat opakovaně s odstupem nejméně 6 hodin. Neužívá se více než 1 200 mg ibuprofenu (3 tobolky) během 24 hodin. Starší pacienti a pacienti s renálním a jaterním poškozením by vždy měli zahajovat léčbu nejnižší účinnou dávkou.

  • Volně prodejný lék k vnitřnímu užití
  • Obsahuje ibuprofenum
  • Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem

Zkuste také ostatní produkty značky Apotex, které uvidíte v kategoriích Migréna a bolest hlavy, Hlava a psychika a Bolest kloubů, šlach, svalů. Výrobek ohodnotilo 30 zákazníků a 97 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Horečka.

EAN: 8594158133397
Značka: Apotex
Produktová řada: Apotex Ibuprofen
SUKL kód: 0170271
ATC: M01AE01
Farmakoterapeutická skupina: Protizánětlivá a protirevmatická léčiva
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Měkké tobolky
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Velikost balení: 20 měkkých tobolek
Věk: >12 let
Váha: >40 kg
Indikační skupina: Phytopharmaca
Originální název: Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

4.90
Zákazník doporučuje 97 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 97 % zákazníků doporučuje
Účinnost
Má výhodné balení
Komfort při užívání

Testovali jsme my a naši zákazníci

Šárka S.
51 Testů
2 Hodnocení
53 Objednávek
2 Body

Okamžitá úleva při bolesti

Šárka S. doporučuje Ověřený zákazník

Tento lék jsem si koupila na doporučení lékárnice v době, kdy mě velmi trápily rostoucí osmičky. Bolest mi vystřelovala do celého obličeje a žádné jiné běžně dostupné léky mi nezabíraly. Za to tento mi během pár okamžiků přinesl úlevu. Od té doby je mou stálicí v domácí lékárničce. Zabírá mi dobře i na bolest hlavy. Tableta je poměrně velká, avšak její povrch je gumový, jde tedy dobře zapít.

Okamžitá pomoc

Účinný lék

Pomáhá na bolest zubů

Poměrně velká tableta

Užitečné (0) Neužitečné (0)

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?

Testovali jsme my a naši zákazníci

Šárka S.
51 Testů
2 Hodnocení
53 Objednávek
2 Body

Okamžitá úleva při bolesti

Šárka S. doporučuje Ověřený zákazník

Tento lék jsem si koupila na doporučení lékárnice v době, kdy mě velmi trápily rostoucí osmičky. Bolest mi vystřelovala do celého obličeje a žádné jiné běžně dostupné léky mi nezabíraly. Za to tento mi během pár okamžiků přinesl úlevu. Od té doby je mou stálicí v domácí lékárničce. Zabírá mi dobře i na bolest hlavy. Tableta je poměrně velká, avšak její povrch je gumový, jde tedy dobře zapít.

Okamžitá pomoc

Účinný lék

Pomáhá na bolest zubů

Poměrně velká tableta

Užitečné (0) Neužitečné (0)
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8594158133397
Značka: Apotex
Produktová řada: Apotex Ibuprofen
SUKL kód: 0170271
ATC: M01AE01
Farmakoterapeutická skupina: Protizánětlivá a protirevmatická léčiva
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Měkké tobolky
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Velikost balení: 20 měkkých tobolek
Věk: >12 let
Váha: >40 kg
Indikační skupina: Phytopharmaca
Originální název: Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.20x400mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Apotex Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg 20 měkkých tobolek

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.